Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Wystawa „Urodziłem się w Wadowicach” w Orchard Lake, MI

Od 13 października w Orchard Lake w stanie Michigan, USA zobaczyć można wystawę „Urodziłem się w Wadowicach” inaugurującą obchody stulecia urodzin Jana Pawła II.

Uroczystego otwarcia ekspozycji dokonał br. ks. Mirosław Król, kanclerz polonijnego ośrodka oraz zakładów naukowych w Orchard Lake w towarzystwie dyrektora, Arkadiusza Góreckiego. Autorami wystawy są Barbara i Jarosław Kłaputowie – twórcy m. in. wadowickiego Muzeum i Muzeum Powstania Warszawskiego. Ekspozycja koncentruje się na motywie domu rodzinnego Karola Wojtyły i podkreśla jak wielki wpływ na jego osobowość i charakter miały lata jego dzieciństwa. Po raz pierwszy została ona zaprezentowana w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, a następnie w kilku miastach Polski. Wystawa w Orchard Lake jest kolejną po Chicago ekspozycją w Stanach Zjednoczonych. Będzie dostępna dla zwiedzających do 11 listopada br.

Magdalena Klaja