Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Koncert z okazji 41. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową – TGD

koncert TGD

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza na wydarzenie z okazji 41. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tym razem w wadowickiej Bazylice zagra zespół TGD (Trzecia Godzina Dnia).

W piątek, 11 października o godz. 19.00 w wadowickiej Bazylice zabrzmi zespół TGD, który uświetni kolejną rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Następcę św. Piotra.  Koncert zatytułowany „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi…” jest kolejnym wydarzeniem w cyklu czteroletnich przygotowań do 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego.

Artyści są jednym z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem.  Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta – Piotra Nazaruka.

Wstęp na koncert jest wolny.