Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Kino familijne w ramach akcji 60+ Kultura

fragment plakatu na film przypływ wiary, chłopiec pod lodem, wyciągający rękę ku światłu

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach po raz kolejny przyłącza się do ogólnopolskiej akcji pod hasłem „60+ Kultura”. Adresatami projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego są odbiorcy powyżej 60 roku życia – szczególna grupa docelowa, która często spotyka się utrudnionym dostępem do oferty kulturalnej.

Z tej okazji, 27 września br. zapraszamy na bezpłatny seans w ramach cyklu Kina Familijnego, który odbędzie się o godzinie 14.00 w sali teatralnej Muzeum (Dom Katolicki) przy pl. Jana Pawła II 1. Po projekcji filmu zachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku.

W czasie seansu zostanie zaprezentowany film pt. ”Przypływ wiary” (2019) Ta piękna i poruszająca historia dotyka sfery wymykającej się racjonalnej refleksji zamkniętej na obecność Boga. Jednak, w przeciwieństwie do wielu wprost ewangelizacyjnych produkcji, nie jest to film oczywisty, nachalny, toporny ani banalny. Motyw wiary przewija się w tle cały czas, jednak nie zabrakło pięknego wskazania na kwestie skomplikowanych rodzinnych i społecznych relacji, uczuć, dojrzałości.

Ze względu na uniwersalność filmu serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału nie tylko seniorów i seniorki. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, bardzo prosimy o wcześniejszy odbiór bezpłatnych wejściówek w kasach Muzeum (plac Jana Pawła II 5, Wadowice). Wydarzenie przystosowane będzie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W czasie emisji filmu wyświetlane będą napisy dla osób głuchych i niedosłyszących.