Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

NARODOWE CZYTANIE 2019

fragment baneru zaproszenie na narodowe czytanie

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach po raz kolejny dołącza do akcji Narodowego Czytania, która w tym roku przebiegać będzie pod hasłem „Nowele Polskie”.

Odpowiadając na apel Pana Prezydenta spotkajmy się w sobotę 7 września, o godz. 11.00 w Sali Teatralnej Domu Katolickiego – w miejscu, w którym młody Karol Wojtyła zdobywał pierwsze sceniczne doświadczenia. Podczas wydarzenia odczytane zostaną fragmenty nowel autorstwa m.in. Marii Konopnickiej, Bolesława Prusa, Brunona Schulza czy Henryka Sienkiewicza, zaproponowanych do tegorocznej edycji Narodowego Czytania przez Parę Prezydencką. Zaprezentują je Anna i Przemysław Branny – aktorzy Teatru Bagatela w Krakowie. Muzycznie będzie im towarzyszył Konrad Mastyło – kompozytor i legendarny pianista Piwnicy pod Baranami, obecnie związany z Krakowskim Teatrem Scena STU.

7 września 2019, godz. 11.00 Sala Teatralna Domu Katolickiego, Pl. Jana Pawła II 1, Wadowice. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasach Muzeum, Pl. Jana Pawła II 5.

Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja