Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Konkurs Fotograficzny MOT – Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce

Małopolska Organizacja Turystyczna zarządzająca Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce, skierowanym do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest odwiedzenie przynajmniej jednego obiektu należącego do Szlaku Architektury Drewnianej zlokalizowanego na terenie Województwa Małopolskiego, udokumentowanie wizyty przy użyciu funkcji „Pocztówka” znajdującej się w aplikacji VisitMalopolska oraz wykonanie i przesłanie do organizatora fotografii dowolnego obiektu/obiektów lub fragmentów budowli należących do Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce.

Celem konkursu jest kształtowanie świadomości obywatelskiej, historycznej oraz religijno-kulturowej dzieci i młodzieży poprzez zapoznawanie obiektów należących do Szlaku Architektury Drewnianej położonego na obszarze Województwa Małopolskiego. Wydarzenie ma także zachęcić młodzież do odkrywania zabytków architektury, zainteresowanie turystyką oraz historią lokalną i regionalną.

Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym m.in. zaproszenia dla całej klasy szkolnej do Kopalni Soli Bochnia, Term Bania, Żywego Muzeum Obwarzanka w Krakowie, Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach, Apilandii Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa Łysoń.

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Witolda Kozłowskiego – Marszałka Województwa Małopolskiego, Barbary Nowak – Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Grzegorza Biedronia – Prezesa Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Regulamin konkursu i bliższe szczegóły wydarzenia dostępne są na stronach organizatora: www.drewniana.malopolska.pl/konkurs oraz http://www.mot.krakow.pl/. Dodatkowych informacji udziela także Biuro Małopolskiej Organizacji Turystycznej z siedzibą w Krakowie, Rynek Kleparski 4/13 (IV piętro), 31-150 Kraków, tel.+48 12 422-16-11, e-mail: konkurs@mot.krakow.pl.

Plakat_Konkurs_FSAD_2019 (1)

Magdalena Klaja