Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Święto Małopolski 2019

26 czerwca w ramach dorocznego Święta Małopolski najmłodsi widzowie wraz z rodzicami mogli obejrzeć kukiełkowy spektakl „Jak Karolek został Papieżem”, przygotowany przez Teatr Lalek „Pinokio”.

O godz.12:00 spotkaliśmy się w sali teatralnej Domu Katolickiego, aby przypomnieć sobie historię małego Lolka, który został Papieżem. Dzieci mogły zapoznać się przede wszystkim z najmłodszymi latami życia Karola Wojtyły, właśnie tymi związanymi z rodzinnymi Wadowicami. Poza samym Lolkiem, uczestnicy przedstawienia poznali także jego rodziców, brata, a także szkolnych kolegów, koleżanki i nauczycieli. Oprócz opowieści, przedstawionej za pomocą kukiełkowej animacji, nie zabrakło też wspólnego śpiewania znanych wszystkim piosenek. Spektakl zakończył konkurs, w którym mali widzowie mogli pochwalić się swoją wiedzą, zdobytą w trakcie przedstawienia.

Dziękujemy wszystkim za obecność. Najlepszą recenzją spektaklu mogą być uśmiechnięte twarze naszych widzów.

 

Magdalena Klaja