Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

spektakl kukiełkowy „Jak Karolek został Papieżem”

fragment plakatu: spektakl jak karolek został papieżem dla dzieci, w ramach święta małopolski. 26 czerwca 2019, godzina 12:00 wadowicki rynek

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach ma przyjemność zaprosić Dzieci wraz z Rodzicami do udziału w spektaklu kukiełkowym „Jak Karolek został Papieżem”.

Plenerowy spektakl zostanie zrealizowany 26. czerwca o godz. 12:00 na Rynku, przed głównym wejściem do budynku Muzeum. Jest to niezwykła opowieść o chłopcu, który został Papieżem. Widzowie poznają historię życia Karola Wojtyły: od dzieciństwa, przez młodość, lata kapłańskie aż do wyboru na Stolicę Piotrową. Wydarzenie ma interaktywną formę, angażując widzów poprzez stawiane im pytanie oraz wspólne tańce i śpiewy. Uzupełnienie stanowi pokaz animacji kukiełek, w czasie którego widzowie mogą przyjrzeć się, jak taki spektakl wygląda „od kuchni”.

Wydarzenie zostanie zrealizowane w ramach Święta Małopolski. W razie niepogody lub bardzo dużego upału spektakl zostanie przeniesiony do sali teatralnej, znajdującej się przy pl. Jana Pawła II 1 (w budynku Domu Katolickiego). Większe grupy prosimy o potwierdzenie chęci udziału do dn. 24. czerwca. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Magdalena Klaja