Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Spotkanie z Pawłem Zuchniewiczem „Takim Go pamiętamy”

takim go pamiętamy - paweł zuchniewicz, agnieszka skrzypczyk

W sobotę 15. czerwca w sali teatralnej odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Takim Go pamiętamy. Wspomnienia o Janie Pawle II”. Gościem spotkania był Paweł Zuchniewicz – dziennikarz radiowy i autor książek o życiu Ojca Świętego.

W czasie trwającego  blisko dwie godziny spotkania dziennikarz opowiedział historię swoich spotkań z Ojcem Świętym, zarówno jako widza jak i osoby mediów. Najcenniejszą częścią dziennikarskich zadań była dla niego możliwość bycia przy Janie Pawle II w najważniejszych momentach i wręcz zawodowa konieczność ciągłego wracania do papieskich wypowiedzi. I właśnie owocami swojej pracy Zuchniewicz podzielił się z uczestnikami spotkania. Z krótkich audycji radiowych ponownie zabrzmiał głos Ojca Świętego, stając się okazją zarówno do pięknych wspomnień np. tych ze Światowych Dni Młodzieży, jak i do przypomnienia sobie o wymaganiach, jakie rodakom stawiał papież w czasie pielgrzymek do Polski.

Najbardziej emocjonująca była opowieść o towarzyszeniu Janowi Pawłowi II podczas wizyty w Ziemi Świętej w roku jubileuszowym. W planie wizyty nie uwzględniono wtedy nawiedzenia góry Kalwarii. Jednak papież, dzięki swojej pokornej, ale konsekwentnej stanowczości wymusił zmianę przebiegu swojego pobytu i ostatecznie modlił się w miejscu ukrzyżowania Chrystusa.

Pod koniec spotkania prowadząca Agnieszka Skrzypczyk, dziennikarka radia eM, oddała głos także publiczności, która nie tylko zadawała gościowi pytania, ale także dzieliła się swoimi osobistymi wspomnieniami.

Serdecznie dziękujemy za to spotkanie i już teraz zapraszamy na kolejne. Więcej szczegółów niebawem.

Magdalena Klaja