Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Konkurs literacki – Jan Paweł II – pasterz świata

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w konkursie literackim „Jan Paweł II – pasterz świata”

W rywalizacji udział mogą brać uczniowie klas VII i VIII szkoły podstawowej, III gimnazjum oraz wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych z województwa małopolskiego. Do udziału w konkursie zgłosić należy pracę pisemną w dowolnej formie literackiej: opowiadanie, esej, rozprawka, reportaż, list (nie więcej niż 3600 znaków ze spacjami). Niech słowa Jana Pawła II „Jam jest pasterz… Piastowy jestem syn” staną się źródłem inspiracji do opowiedzenia o osobie Papieża – pasterza świata.

Na autorów najciekawszych prac, wyróżniających się oryginalnością, poprawnością językową oraz twórczym podejściem czekają atrakcyjne nagrody: laptop, tablety oraz zestawy nagród o wartości 200 zł każdy. Na zgłoszenia czekamy od 1 kwietnia do 15 maja br w siedzibie organizatora (Biuro Muzeum, 34-100 Wadowice, ul. Spadzista 8).

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem w załączniku. Fundatorem nagród w konkursie jest Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „JAN”

Serdecznie zapraszamy!

Załącznik: Regulamin Konkursu
Załącznik: Oświadczenie uczestnika
Załącznik: Oświadczenie opiekuna
Załącznik: Plakat do pobrania

Magdalena Klaja