Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

5. rocznica otwarcia nowej ekspozycji – DZIEŃ OTWARTY!

5. rocznica otwarcia ekspozycji

9 kwietnia obchodzić będziemy 5.rocznicę otwarcia nowej ekspozycji Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach! Zapraszamy do świętowania razem z nami!

Od 8:00 do 15:00 szkoły podstawowe i gimnazja mogą wziąć udział w warsztatach, które przybliżają osobę Jana Pawła II. W samym Muzeum zwiedzanie będzie odbywać się od 9:00 do 14:40 (wejście ostatniej grupy) po 25 osób. Każdy będzie miał możliwość zobaczenia wystawy we własnym tempie i zapoznania się z całością ekspozycji, bez konieczności podążania za przewodnikiem.

O 12:00 na wadowickim rynku nasz urodzinowy tort! Serdecznie zapraszamy, będzie pysznie! 

Późnym popołudniem, od 16:00 razem z Sherlockiem Wadowice przygotowaliśmy kolejną część fabularnej gry: „Muzealni Detektywi. Tajemnica zaginionej walizki”. Tym razem szukać będziemy cennych artefaktów, które zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach. Wejście odbywać się będzie co 10 minut od 16:00 w grupach 4-osobowych (wejście ostatniej grupy o 19:00). Gra jest dedykowana dla osób powyżej 15 lat.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia rodzinną komedią zainaugurujemy kino familijne w Sali Teatralnej Domu Katolickiego przy pl. Jana Pawła II 1. Zapraszamy o 17:00!

Świętujcie z nami!


Na wszystkie wydarzenia, obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania w Kasach Muzeum Pl. Jana Pawła II 5

Magdalena Klaja