Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Wielkanoc z Lolkiem. Warsztaty świąteczne dla szkół i przedszkoli

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zaprasza na świąteczne warsztaty  „Wielkanoc z Lolkiem”. Zajęcia przeznaczone dla grup szkolnych i przedszkolnych będą odbywały się od 25 marca do 17 kwietnia.

W trakcie warsztatów opowiemy o tym jak wyglądały przygotowania do Świąt Wielkanocnych w czasach dzieciństwa małego Lolka. Dowiemy się co wkładano do koszyczka w Wielką Sobotę, czym były terkotki i jak malowano przedwojenne pisanki. Spróbujemy też swoich sił w wiosennych zabawach podwórkowych.

Oczywiście w czasie warsztatów nie zabraknie twórczych działań – wspólnie wykonamy świąteczne magnesy.
Zajęcia będą odbywać się od  25 marca do 17 kwietnia, w godzinach od 8.00 do 15.oo w sali teatralnej Muzeum.  Zapraszamy grupy przedszkolne i uczniów szkół podstawowych.

Koszt warsztatów wynosi 10 zł/os.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefonu: 609 730 528 lub mailowo: m.maslona@domjp2.pl