Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Wielkanoc z Lolkiem. Warsztaty świąteczne dla szkół i przedszkoli

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zaprasza na świąteczne warsztaty  „Wielkanoc z Lolkiem”. Zajęcia przeznaczone dla grup szkolnych i przedszkolnych będą odbywały się od 25 marca do 17 kwietnia.

W trakcie warsztatów opowiemy o tym jak wyglądały przygotowania do Świąt Wielkanocnych w czasach dzieciństwa małego Lolka. Dowiemy się co wkładano do koszyczka w Wielką Sobotę, czym były terkotki i jak malowano przedwojenne pisanki. Spróbujemy też swoich sił w wiosennych zabawach podwórkowych.

Oczywiście w czasie warsztatów nie zabraknie twórczych działań – wspólnie wykonamy świąteczne magnesy.
Zajęcia będą odbywać się od  25 marca do 17 kwietnia, w godzinach od 8.00 do 15.oo w sali teatralnej Muzeum.  Zapraszamy grupy przedszkolne i uczniów szkół podstawowych.

Koszt warsztatów wynosi 10 zł/os.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefonu: 609 730 528 lub mailowo: m.maslona@domjp2.pl