Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Koncert „Szukam was” zachwycił wadowicką publiczność!

W sobotnie popołudnie, licznie zgromadzona w wadowickiej bazylice publiczność wysłuchała wyjątkowego koncertu pt. „Szukam was” w wykonaniu Magdy Steczkowskiej i Marcina Jajkiewicza.

Inspiracją do znakomitych tekstów Michała Zabłockiego był testament Jana Pawła II, który Papież spisywał i uzupełniał w czasie rekolekcji przez większość swojego życia. Muzykę skomponował Bartosz Tomaszek. Artyści zachwycili zgromadzonych wykonaniem tytułowego utworu stanowiącego klamrę koncertu, a także innych pieśni, m.in. „Nieziemska miłość”, „Módlcie się”, „Nie chcę nic dla siebie”, „Tylko normalnie o mnie mówcie” czy „Mój Prymasie” – tę ostatnią w interpretacji Poli Tomaszek. Solistom towarzyszyli znakomici muzycy: Adam Niedzielin (pianino), Janusz Witko (saksofon i flety), Marek Olma (instrumenty perkusyjne) i Tomasz Kupiec (bas).

W ramach niespodzianki dla publiczności, w roli narratora odczytującego fragmenty testamentu Ojca Świętego wystąpił Michał Zabłocki.

Koncert zorganizowany przez Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach był uroczystym zwieńczeniem wadowickich obchodów 40.
wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

 

Magdalena Klaja