Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Ogólnopolska akcja „60 + Kultura” w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

60+

W pierwszy weekend jesieni 28-30 września Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach po raz kolejny dołączy do ogólnopolskiej akcji „60+ kultura”.

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach włączyło się do organizowanej w pierwszy weekend jesieni (28-30 września) akcji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod nazwą „60+ Kultura”. Jej adresatami są odbiorcy powyżej 60 roku życia. Akcja ma na celu zachęcić seniorów do częstszego korzystania z ofert kulturalnych.

W naszym Muzeum wszystkie osoby po 60. roku życia, które zakupią bilet w kasie biletowej w dniach 28-30 września 2018 oraz powołają się na hasło „60 + kultura” będą uprawnione do jednorazowego, bezpłatnego wejścia na ekspozycję stałą. Przy zakupie konieczne będzie okazanie dokumentu tożsamości. Darmowe bilety obowiązują tylko w okresie trwania akcji.

Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja