Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Kardynał Ryłko i goście z Indonezji z wizytą w Muzeum

6 lipca br. Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II odwiedził JE ks. Kard. Stanisław Ryłko w wraz z gośćmi z Indonezji, którzy na co dzień wspierają dzieła Jana Pawła II.

Szczególne wzruszenie gości wzbudziło zdjęcie, znajdujące się w strefie „Krakowie, dziękuję Ci”. Tuż obok Papieża Pawła VI jest przyszły Papież Jan Paweł II, a także dwóch przyszłych Kardynałów: ks. Stanisław Ryłko i ks. Stanisław Dziwisz. Kardynał Stanisław Ryłko, od roku 2011 jest przewodniczącym rady programowej Muzeum. Zwiedzanie Muzeum z bliskim współpracownikiem naszego Patrona jest zawsze niezwykłym przeżyciem, nie tylko dla gości, ale także i pracowników Muzeum.

Magdalena Klaja