Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Eugeniusz Mróz z wizytą w mieszkaniu Wojtyłów w 80.rocznicę matury wadowickiego gimnazjum

mróz

26 maja z okazji uroczystości 80 – lecia matury św. Jana Pawła II zorganizowanej przez Stowarzyszenie Absolwentów im. Marcina Wadowity w Wadowicach mieszkanie Wojtyłów odwiedził Eugeniusz Mróz.

Przyjaciel Karola Wojtyły z czasów wadowickich spotkał się z Zastępcą Dyrektora ds. programowych Panią Joanną Zygmunt, która wręczyła mu kopię pamiątkowego zdjęcia maturalnego z 1938 roku. W samo południe rozpoczęła się uroczysta Msza św. dziękczynna za absolwentów rocznika 1938r, podczas której homilię wygłosił ks. prof. Edward Staniek. Mszę zakończyło krótkie przemówienie Eugeniusza Mroza, jedynego żyjącego maturzysty rocznika 1938 wadowickiego gimnazjum oraz występy chóru kameralnego z Bazyliki św. Małgorzaty w Nowym Sączu i kapeli góralskiej.

Magdalena Klaja