Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Poetycki stand up z Dariuszem Jakubowskim

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zaprasza na poetyckie rozważania o wolności z aktorem teatralnym i filmowym – Dariuszem Jakubowskim, które odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00 w sali teatralnej przy pl. Jana Pawła II 1.

Poetycki stand up organizowany jest w ramach XVII edycji Małopolskich Dni Książki. „Książka i Róża”. Dariusz Jakubowski zaprezentuje ulubioną poezję Jana Pawła II oraz fragmenty wypowiedzi papieża na temat roli literatury i kultury w kształtowaniu  wolności. Rozważania będą okazją do wspólnych poszukiwań, co dziś oznacza być wolnym i czy istnieje potrzeba odwoływania się do literatury, by wolność chronić.

Bilety w cenie 10 zł/os można nabywać w Kasach Muzeum – Plac Jana Pawła II 5

Magdalena Klaja