Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Wystawa „Urodziłem się w Wadowicach” w Białymstoku

Naszą wystawę „Urodziłem się w Wadowicach” przez cały kwiecień będzie można ogladać w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej.

Jej uroczystego otwarcia dokonał JE Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki, bp Henryk Ciereszko, ks. Jacek Pietruszka – dyrektor naszego Muzeum i ks. Jarosław Jabłoński – dyrektor Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Archidiecezji Białostockiej. Otwarcie ekspozycji zbiegło się w czasie ze Zjazdem Paschalnym duszpasterzy i katechetów, który odbył się 7 kwietnia br.
Wystawa „Urodziłem się w Wadowicach” będzie dostępna dla ziedzajacych od 9 kwietnia do 11 maja 2018 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej przy ul. Kościelnej 1A w Białymstoku w dni powszednie w godz. 9.30-14.00.

Wstęp na wystawę jest wolny.
Rezerwacja terminów zwiedzania wystawy dla grup zorganizowanych odbywa się telefonicznie
pod nr 85 665 24 90.

Serdecznie zapraszamy!

Fot. Teresa Margańska

 

Magdalena Klaja