Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Rodzinne warsztaty Wielkanocne w domu Wojtyłów.

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę, na świąteczne warsztaty rodzinne „Kraszanki, baranki i palmy, czyli Wielkanoc w domu Wojtyłów”.

W trakcie warsztatów opowiemy o tym jak wyglądały przygotowania do Świąt Wielkanocnych w czasach dzieciństwa małego Lolka. Dowiemy się co wkładano do koszyczka w Wielką Sobotę, z czego wykonane były przedwojenne palmy, w jaki sposób ozdabiano świąteczne jaja, czym były terkotki, byczki i pucheroki.

Oczywiście w czasie warsztatów nie zabraknie również twórczych działań – wspólnie wykonamy wyjątkowe ozdoby wielkanocne, które przyozdobią świąteczne stoły.
Zajęcia odbędą się 25 marca, o godzinie 15.30 w budynku Muzeum.

Wstęp jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefonu: 33 823 35 55 lub mailowo: m.maslona@domjp2.pl

Magdalena Klaja