Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Rodzinne warsztaty Wielkanocne w domu Wojtyłów.

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę, na świąteczne warsztaty rodzinne „Kraszanki, baranki i palmy, czyli Wielkanoc w domu Wojtyłów”.

W trakcie warsztatów opowiemy o tym jak wyglądały przygotowania do Świąt Wielkanocnych w czasach dzieciństwa małego Lolka. Dowiemy się co wkładano do koszyczka w Wielką Sobotę, z czego wykonane były przedwojenne palmy, w jaki sposób ozdabiano świąteczne jaja, czym były terkotki, byczki i pucheroki.

Oczywiście w czasie warsztatów nie zabraknie również twórczych działań – wspólnie wykonamy wyjątkowe ozdoby wielkanocne, które przyozdobią świąteczne stoły.
Zajęcia odbędą się 25 marca, o godzinie 15.30 w budynku Muzeum.

Wstęp jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefonu: 33 823 35 55 lub mailowo: m.maslona@domjp2.pl

Magdalena Klaja