Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Warsztaty „W 80 minut dookoła świata”

W czasie ferii w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach odbyły się inspirujące i multisensoryczne warsztaty podróżnicze „W 80 minut dookoła świata”.

Jan Paweł II był nie tylko papieżem, ale i wielkim podróżnikiem. W czasie swojego pontyfikatu okrążył Ziemię aż 29 razy. Idąc Jego śladem, w czasie muzealnych warsztatów odwiedziliśmy wiele niesamowitych krajów i poznaliśmy ich kultury. Sprawdziliśmy jak pachnie Wezuwiusz, czy w szkockim kilcie jest ciepło, a holenderskich chodakach wygodnie. Dotknęliśmy ziemi prosto z Madagaskaru i próbowaliśmy przeczytać arabskie pismo. Na koniec, jak przystało na prawdziwych podróżników, przygotowaliśmy fantastyczne i oryginalne pocztówki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę i uśmiechy.

Magdalena Klaja