Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Ferie zimowe w Domu Rodzinnym Jana Pawła II

Ferie zimowe tuż, tuż. Z tej okazji Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego w Wadowicach zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty „W 80 minut dookoła świata”. Jest to propozycja dla tych, którzy uwielbiają podróże, choćby tylko palcem po mapie.

Jan Paweł II był wytrwałym podróżnikiem. W czasie swoich pielgrzymek okrążył kulę ziemską prawie 29 razy, odwiedzając aż 129 krajów. W czasie naszej muzealnej przygody pragniemy przenieść się do miejsc odwiedzanych przez papieża, używając przy tym wszystkich zmysłów. Sprawdzimy jak pachnie lawenda z Prowansji, przymierzymy prawdziwy papieski kapelusz, dotkniemy ziemi przywiezionej prosto z Madagaskaru, a także spróbujemy zrozumieć tajemniczy język Micmaców.

Te i inne atrakcje czekają na dzieci we wtorek, 20 lutego o godzinie 10.30. Koszt warsztatów wynosi 10 zł od dziecka. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 33 823 35 65 lub 33 823 26 62.

Magdalena Klaja