Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Warsztaty dla dzieci z księdzem Łukaszem Piórkowskim

smok

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza uczniów klas 0-3 wraz z nauczycielami na wyjątkowe i emocjonujące warsztaty pt. „Jak SMOK chciał pokonać Lolka?”, które odbędą się w okresie od 5 do 9 lutego br.

Warsztaty pomagają dzieciom radzić sobie z trudnymi emocjami, takimi jak złość, smutek czy agresja. Uczą jak sprawić, aby najmłodsi potrafili je wyrażać w sposób akceptowalny społecznie, unikając negatywnych efektów ich tłumienia. Dynamika i przebieg zajęć oparty jest na postawach wynikających ze słów Proszę, Dziękuję, Przepraszam, których używanie zostanie zaprezentowanie jako „trzy megasuper pomysły Lolka na fochy i dąsy”.

Warsztaty poprowadzi ksiądz Łukasz Piórkowski, znany przede wszystkim jak Profesor Kręcony z programu TVP „Ziarno” i „Laboratorium Wiary”.

Koszt warsztatów wynosi 10 zł od dziecka. Dla nauczycieli i opiekunów wstęp wolny.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o rezerwację pod numerem telefonu: 33 823 35 65 lub 33 823 26 62 do 2 lutego br.
Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja