Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Śpiewaliśmy i graliśmy Mu najlepiej i najgłośniej, jak się dało

W dniu 7 stycznia br. w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach kolędowaliśmy z Janem Pawłem II. Pierwszym koncertem w Nowym Roku zainaugurowaliśmy rok wyjątkowych wydarzeń, w tym setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. Nie zabrakło pięknych tradycyjnych pieśni bożonarodzeniowych i wyjątkowych, autorskich kolęd Lochu Camelot.

Krakowski Teatr Loch Camelot działający od 26 lat w Zaułku Niewiernego Tomasza to „wielopokoleniowy” zespół twórców i artystów wykonawców piosenkarzy, poetów, kompozytorów, aktorów, muzyków, studentów Akademii Muzycznej i Akademii Sztuk Teatralnych. Repertuar Teatru jest różnorodny, w każdą sobotę sezonu grane jest przedstawienie muzyczno – kabaretowe, ( np. grany od 2013 roku spektakl – hit „CHODU i HOP”) w piątki i niedziele recitale i koncerty. Występuje tu z własnymi monodramami Beata Malczewska z Teatru Starego, z recitalami: Basia Stępniak-Wilk, Joanna Trafas, Łada Gorpienko, Agnieszka Grochowicz.

Dla szerokiej publiczności zespół znany jest z „Lekcji Śpiewania” – organizowanych przez Bibliotekę Polskiej Piosenki i prezydenta Krakowa koncertów z okazji rocznic wydarzeń historycznych i świąt. Są to „wymyślone” przez Waldemara Domańskiego plenerowe „koncerty na artystów i śpiewającą publiczność” które regularnie gromadzą tysiące słuchaczy – odbywają się najczęściej na Rynku Głównym w Krakowie – rekord frekwencji to 35 tysięcy widzów na „Lekcji” z okazji rocznicy wymarszu I Kompanii Kadrowej. Loch Camelot – Teatr (scena Kraków, ul. św. Tomasza 17) prowadzi obecnie kompozytorka, pianistka i reżyser– wieloletni pedagog PWST ( obecnie AST) w Krakowie – Ewa Kornecka.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wspólnie z Artystami Lochu Camelot i naszym Muzeum kolędować w bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach

Magdalena Klaja