Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Wigilia przy choince w Salonie Wojtyłów

Tradycja przywożenia drzewka do domu rodzinnego Jana Pawła II kontynuowana jest od trzech lat. Za życia Jana Pawła II Górale co roku zawozili wypielęgnowaną jodełkę do apartamentów papieskich.

Dyrektor Muzeum ks. Jacek Pietruszka wystąpił z inicjatywą podtrzymania tego wyjątkowego zwyczaju, co spotkało się z radością i entuzjazmem włodarzy Miasta Zakopane. Dzięki temu, mogliśmy i my przeżywać rodzinne Święta jak i Wojtyłowie, a Muzeum stało się ponownie prawdziwym rodzinnym domem pełnym miłości i ciepła.

W tej atmosferze Dyrekcja i Pracownicy Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II spotkali się na dziedzińcu Muzeum, aby w gronie rodziny muzealnej złożyć sobie bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia. Następnie ze śpiewem na ustach udaliśmy się do salonu Wojtyłów, aby tam kontynuować tradycję wspólnego kolędowania przy choince podarowanej przez Górali.

Magdalena Klaja