Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Świąteczne warsztaty dla uczniów szkół podstawowych

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zaprasza wszystkie klasy szkół podstawowych na wyjątkowe warsztaty pt.: „Święta z Lolkiem”, które odbywać się będą w okresie od 11 do 22 grudnia 2017 roku. 

Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji, wspomnień i radosnych rodzinnych spotkań. W związku z tym postanowiliśmy przybliżyć najmłodszym świąteczny klimat domu rodzinnego małego Lolka i wspólnie poznać przedwojenną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Zwiedzając „serce” naszego Muzeum, czyli mieszkanie Karola Wojtyły i jego najbliższych,  opowiemy o zwyczajach wigilijnych, wspólnie dowiemy się co stało na świątecznym stole oraz jak mogła wyglądać bożonarodzeniowa choinka w domu przyszłego papieża. W drugiej części warsztatów własnoręcznie wykonamy ozdoby choinkowe.

Wszystkie klasy chętne do udziału w warsztatach prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 33 823 35 65 lub +48 33 823 26 62.

Koszt warsztatów wynosi 10 zł od osoby.

Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja