Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Świąteczne warsztaty dla uczniów szkół podstawowych

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zaprasza wszystkie klasy szkół podstawowych na wyjątkowe warsztaty pt.: „Święta z Lolkiem”, które odbywać się będą w okresie od 11 do 22 grudnia 2017 roku. 

Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji, wspomnień i radosnych rodzinnych spotkań. W związku z tym postanowiliśmy przybliżyć najmłodszym świąteczny klimat domu rodzinnego małego Lolka i wspólnie poznać przedwojenną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Zwiedzając „serce” naszego Muzeum, czyli mieszkanie Karola Wojtyły i jego najbliższych,  opowiemy o zwyczajach wigilijnych, wspólnie dowiemy się co stało na świątecznym stole oraz jak mogła wyglądać bożonarodzeniowa choinka w domu przyszłego papieża. W drugiej części warsztatów własnoręcznie wykonamy ozdoby choinkowe.

Wszystkie klasy chętne do udziału w warsztatach prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 33 823 35 65 lub +48 33 823 26 62.

Koszt warsztatów wynosi 10 zł od osoby.

Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja