Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Muzeum zaprasza Seniorów

seniorów

W sobotę 23 września br. zapraszamy wszystkich Seniorów na dedykowany im spektakl filmowo-teatralny „Brat naszego Boga” na podstawie dramatu Karola Wojtyły. Przedstawienie odbędzie się w sali teatralnej Domu Katolickiego przy Placu Jana Pawła II nr 1 o godz. 12:00.

Spektakl jest historią życia św. Brata Alberta, który poświęcił swe siły i talenty, by pomagać tym, którzy zostali odrzuceni przez społeczeństwo. Rok 2017 jest w Kościele Polskim Rokiem św. Brata Alberta, zatem będzie to doskonała okazja do przypomnienia tej wspaniałej postaci mocno związanej z historią życia Karola Wojtyły.
Sztuka została wyreżyserowana przez Artura Dziurmana, w roli głównej występuje Maciej Jackowski, a towarzyszą mu Iwona Chamielec, Magda Sokołowska – Gawrońska oraz Aktorzy Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego.
Również data przedstawienia nie jest przypadkowa, gdyż 23 i 24 września br. trwa tegoroczna edycja akcji „60+ Kultura”, organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a skierowanej do Seniorów.
Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasach biletowych Muzeum przy Placu Jana Pawła II nr 5.
Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja