Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Muzeum zaprasza Seniorów

seniorów

W sobotę 23 września br. zapraszamy wszystkich Seniorów na dedykowany im spektakl filmowo-teatralny „Brat naszego Boga” na podstawie dramatu Karola Wojtyły. Przedstawienie odbędzie się w sali teatralnej Domu Katolickiego przy Placu Jana Pawła II nr 1 o godz. 12:00.

Spektakl jest historią życia św. Brata Alberta, który poświęcił swe siły i talenty, by pomagać tym, którzy zostali odrzuceni przez społeczeństwo. Rok 2017 jest w Kościele Polskim Rokiem św. Brata Alberta, zatem będzie to doskonała okazja do przypomnienia tej wspaniałej postaci mocno związanej z historią życia Karola Wojtyły.
Sztuka została wyreżyserowana przez Artura Dziurmana, w roli głównej występuje Maciej Jackowski, a towarzyszą mu Iwona Chamielec, Magda Sokołowska – Gawrońska oraz Aktorzy Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego.
Również data przedstawienia nie jest przypadkowa, gdyż 23 i 24 września br. trwa tegoroczna edycja akcji „60+ Kultura”, organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a skierowanej do Seniorów.
Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasach biletowych Muzeum przy Placu Jana Pawła II nr 5.
Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja