Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Dzieci z Wadowic wyruszą „Z Lolkiem do szkoły”

z lolkiem do szkoły

Już za kilka dni zabrzmi pierwszy dzwonek, dlatego w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II, wspólnie z p. Janem Burkatem – właścicielem sieci galerii handlowych „Jan”, po raz czwarty przygotowaliśmy akcję „Z Lolkiem do szkoły”.

1 września br. 23 dzieci z wadowickich podstawówek (klasy 1-3) otrzymało szkolne wyprawki – w tornistrach oprócz przyborów szkolnych znalazły się smakołyki, zabawki i muzealne pamiątki.
Organizując tę akcję, Muzeum chce wspierać wadowickie rodziny borykające się z życiowymi trudnościami i ułatwić dzieciom start w nowy rok szkolny. Jest to też forma przypomnienia, że również Jan Paweł II – jako Lolek – chodził do szkoły, gdzie nie tylko zdobywał wiedzę, ale również odkrywał i rozwijał swoje pasje, co może być inspiracją dla dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny.
z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły z lolkiem do szkoły

Magdalena Klaja