Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Narodowe Czytanie 2017 w Domu Rodzinnym Jana Pawła II

wesele

W sobotę 2 września, odbędzie się kolejna edycja akcji „Narodowe Czytanie”.

Nasze Muzeum, jak w minionych latach, włącza się w ten projekt i zaprasza na spotkanie z „Weselem” Stanisława Wyspiańskiego.
O 11.30 w Sali Teatralnej przy Placu Jana Pawła II 1 w Wadowicach rozpocznie się projekcja nagrania video z jubileuszowego słuchowiska Radio Kraków: „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Andrzeja Seweryna, które powstało z okazji 111. rocznicy premiery sztuki na deskach Teatru Miejskiego w Krakowie i 85-lecia Radia Kraków.
Przez następne 4 godziny będzie można w dowolnej chwili dołączyć do wydarzenia.
O 16.00 odbędzie się spotkanie z Hanka Wójciak (aktorką, wokalistką) i Ryszardem Starostą (aktorem Teatru Ludowego w Krakowie), którzy wspólnie przedstawią swoją interpretację wybranych scen z „Wesela”.
Każdy z uczestników spotkania otrzyma pamiątkowy certyfikat, a na koniec zostanie rozlosowana pula płyt z jubileuszowym nagraniem, podarowana przez Radio Kraków.
Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja