Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

„Co mu w Duszy Grało” – zapraszamy na koncert

co mu w duszy grało

W sobotę 8 lipca zapraszamy serdecznie do kościoła św. Piotra Apostoła w Wadowicach na godzinę 19.00

Pod Patronatem Honorowym Metropolity Krakowskiego JE Abp Marka Jędraszewskiego oraz Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II odbędzie się, organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Koło Dzieci Niepełnosprawnych w Wadowicach, wielki koncert fortepianowy „Co mu w Duszy Grało”

Wystąpi światowej sławy wirtuoz fortepianu Tomasz Trzciński.

Tomasz Trzciński – pianista, dyrygent i kompozytor. Mieszka i tworzy w Moguncji. Urodzony w 1974 w Szczecinie, studiował teorię muzyki i kompozycję  na Akademii  Muzycznej w Gdańsku, ienastępnie grę na fortepianie i dyrygenturę chóralno – orkiestrową na Wydziale Muzycznym Uniwersytetu im. Johannesa Gutenberga w Mainz. Wieloletni chórzysta EuropaChorAkademie. Występuje w roli solisty, kameralisty – akompaniatora i improwizatora. 

Doświadczenie w zakresie gry jazzowej zdobywał pod kierunkiem perkusisty Janusza Stefańskiego i kontrabasisty Witolda Reka, zaś prowadzenia symfonicznych orkiestr dętych – u Felixa Hauswirtha i Stevena Verhaerta. W jego zainteresowaniach dominuje sztuka improwizacji, W improwizacjach często łączy melodykę polskiej muzyki ludowej, szczególnie regionu Podhala, ze środkami współczesnej pianistyki, tak klasycznej, jak i jazzowej.

Magdalena Klaja