Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Nasze Muzeum patronem kolejnej edycji Międzynarodowej Szkoły Letniej

Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Fundacja Adenauera zapraszają na Międzynarodową Szkołę Letnią „Integral Leadership – from personal growth to European renewal”.

Wydarzenie każdego roku gromadzi ambitnych młodych ludzi między innymi z Polski, Niemiec, Estonii, Ukrainy, Litwy, Słowacji, Węgier, którzy ponowne odkrywają wspólne korzenie cywilizacji europejskiej oraz uczą się ducha solidarności w przestrzeni publicznej.
Program tegorocznej Szkoły Letniej przewiduje m.in. seminaria prowadzone przez dr. Martina Luterana, Teresę Mazan, ks. dr. Oleha Kindiy’ego i dr. Michała Łuczewskiego, warsztaty rozwijające kompetencje przywódcze, wycieczki śladami Jana Pawła II – w tym odwiedziny w Jego Domu Rodzinnym w Wadowicach.
Zajęcia odbywają się w języku angielskim.
Tradycyjnie nasze Muzeum objęło patronatem to wydarzenie.
Wszelkie informacje nt. samej Szkoły, a także warunków rekrutacji można znaleźć w specjalnej broszurze na stronie organizatora: kliknij tutaj
plakat_AV_final_print

Magdalena Klaja