Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Zakopower zagrał urodzinowy koncert dla Jana Pawła II w Wadowicach

zakopower

W niedzielę 21 maja o godzinie 17:00 na wadowickim rynku odbył się koncert z okazji 97. rocznicy urodzin Karola Wojtyły: „Ja z rodu jestem człowiekiem gór. Jan Paweł II”, organizowany przez Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II.

W tym roku dla Jana Pawła II zagrał zespół Zakopower, a publiczność bawiła się przy znanych i lubianych piosenkach z repertuaru zespołu, między innymi: „Boso”, „Galop”, „Na siedem”, „Powrót”, „Kropla”, „Bóg wie gdzie” czy „Tata”.

Wydarzenie prowadzili Olimpia Górska i Paweł Chowaniec.

Tegoroczny koncert urodzinowy był hołdem dla Jana Pawła II – człowieka pełnego pasji i radości życia, który nigdy nie porzucił swoich zainteresowań, ale wykorzystywał je do szerzenia dobra i przekazywania uniwersalnych wartości. Papież z Wadowic od dzieciństwa kochał góry i Górali, dlatego jego słowa – Ja z rodu jestem człowiekiem gór – stały się hasłem tegorocznego koncertu urodzinowego.

Koncert urodzinowy wpisuje się w cykl organizowanych przez Muzeum wydarzeń przygotowujących do uroczystych obchodów 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II w 2020 roku.

 

zakopower zakopower zakopower zakopower zakopower zakopower zakopower zakopower zakopower zakopower strona13 strona14

Magdalena Klaja