Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Ziemia z kolejnego kraju ofiarowana Muzeum

Ziemia boliwijska

W piątek 20 stycznia br. nasze Muzeum gościło siostrę Maxi Misiak – sercankę, która od wielu lat pracuje w Boliwii. Siostra przekazała dla Domu Rodzinnego Jana Pawła II ziemię z regionu Cochabamba i Santa Cruz, gdzie Ojciec Święty przebywał w czasie pielgrzymki w maju 1988 roku. Ziemia trafi do gabloty w strefie A domem stał się świat, gdzie Muzeum zgromadziło już około 100 kapsuł ziemią z miejsc które w czasie pielgrzymek apostolskich odwiedzał Papież Polak.

Siostry ze Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego posługę w Boliwii rozpoczęły w 1981 roku poświęcając się przede wszystkim pracy wychowawczej wobec dzieci i starszych dziewcząt. Posługują w Montero, Cochabamba, La Paz i Valle Sacta, gdzie pracują w Państwowym Kolegium Humanistyczo-Technicznym im. Jana Pawła II, które należy do szkół popularnych św. Jana Bosco.

Więcej o pracy sióstr można poczytać na ich stronach:

Ogólne informacje

Siostry sercanki w Boliwii