Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Obchody 75 – lecia Teatru Rapsodycznego

W ramach obchodów 75. rocznicy powstania Teatru Rapsodycznego, Scena Papieska Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, przygotowała szereg wydarzeń przypominających historię teatru, z którym występował Karol Wojtyła. Na Placu Szczepańskim w Krakowie jeszcze do najbliższego piątku (25 XI) można oglądać wystawę Rapsodycy na kliszach pamięci…, w której wykorzystano wiele fotografii krakowskiego Archiwum Narodowego.

W minioną niedzielę, 20 XI, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbył się uroczysty Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej, pt. Rzecz o wolności słowa. Dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpili wspaniali rapsodycy: Halina Kwiatkowska, Tadeusz Malak i Tadeusz Szybowski. Towarzyszyli im studenci III roku Wydziału Aktorskiego PWST im. L. Solskiego w Krakowie pod opieką prof. Doroty Segdy: Magdlena Fennig, Emma Giegżno, Magdalena Osińska, Dawid Chudy, Mikołaj Kubacki oraz Antoni Sałaj. Wieczór uświetnił pianista i kompozytor Michał Wierba.
Spotkanie współorganizował Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.