Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Oświadczyny w Domu Rodzinnym Jana Pawła II

Kilka dni temu w naszym Muzeum zdarzyło się coś wyjątkowego: para pielgrzymów z Brazylii, Thais Cristina i Vinicius, zaręczyła się. Vinicius przygotował wszystko z pomocą swojej grupy i naszym niewielkim wsparciem, oczywiście w największej tajemnicy. Miejsce oświadczyn nie jest przypadkowe, gdyż postać Papieża z Polski jest bardzo ważna w życiu Thaisy i Viniciusa – poznali się w grupie modlitewnej rozważając nauczanie Jana Pawła II o miłości i to On towarzyszył im na kolejnych etapach rozwijającego się uczucia.
Vinicius w wiadomości do naszego Muzeum napisał: Od jakiegoś czasu pomyślałem, że idealnym miejscem na zaręczyny byłby rodzinny dom Karola [Wojtyły]. I kiedy otrzymałem od Państwa potwierdzenie mojej rezerwacji i bilety elektroniczne, nie miałem żadnych wątpliwości – oświadczę się jej w miejscu, które tak mocno jest związane z jego historią.
Świadkiem oświadczyn był przebywający w tym czasie w Muzeum bp Jean-Pierre Delville – biskup diecezjalny Liège w Belgii, który udzielił błogosławieństwa Thaisie i Viniciuszowi.Z serca gratulujemy młodym Brazylijczykom. Tak jak dla Jana Pawła II wszystko zaczęło się w Wadowicach, tak niech dla nich w Jego domu rodzinnym zacznie się piękne wspólne życie.