Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

„Przed sklepem jubilera” w interpretacji teatru słowa z Walencji

27 lipca br. w sali teatralnej naszego Muzeum aktorzy teatru słowa z Walencji (Hiszpania) wystawili jeden akt sztuki Karola Wojtyły Przed sklepem jubilera. Artyści wchodzą w skład ponad dwustuosobowej grupy neokatechumenalnej, która przybyła do Polski na Światowe Dni Młodzieży. W Wadowicach zwiedzali rodzinny dom Jana Pawła II, a potem wystąpili w tej samej sali i na tej scenie, gdzie pierwsze szlify aktorskie zdobywał przyszły Papież. Młodzieży w czasie spektaklu towarzyszył Juan Antonio Martinez Camino – biskup pomocniczy Madrytu.

Przed sklepem jubilera. Medytacja o sakramencie małżeństwa przechodząca chwilami w dramat to jedna z najbardziej znanych sztuk autorstwa Karola Wojtyły. Bohaterami są trzy pary, połączone wspólną historią, a tematem przewodnim utworu jest miłość i małżeństwo.