Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

„Przed sklepem jubilera” w interpretacji teatru słowa z Walencji

27 lipca br. w sali teatralnej naszego Muzeum aktorzy teatru słowa z Walencji (Hiszpania) wystawili jeden akt sztuki Karola Wojtyły Przed sklepem jubilera. Artyści wchodzą w skład ponad dwustuosobowej grupy neokatechumenalnej, która przybyła do Polski na Światowe Dni Młodzieży. W Wadowicach zwiedzali rodzinny dom Jana Pawła II, a potem wystąpili w tej samej sali i na tej scenie, gdzie pierwsze szlify aktorskie zdobywał przyszły Papież. Młodzieży w czasie spektaklu towarzyszył Juan Antonio Martinez Camino – biskup pomocniczy Madrytu.

Przed sklepem jubilera. Medytacja o sakramencie małżeństwa przechodząca chwilami w dramat to jedna z najbardziej znanych sztuk autorstwa Karola Wojtyły. Bohaterami są trzy pary, połączone wspólną historią, a tematem przewodnim utworu jest miłość i małżeństwo.