Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

„Wojtyła z Azji” w Domu Rodzinnym Jana Pawła II w Wadowicach

27 lipca br. Dom Rodzinny Jana Pawła II odwiedził kolejny wspaniały gość – kard. Luis Antonio Tagle, arcybiskup Manili – nazywany Wojtyłą z Azji. Kardynał Tagle jest też wielkim przyjacielem ludzi młodych i ewangelizatorem ŚDM:

„Świętowanie Światowych Dni Młodzieży jest czymś wyjątkowym, bez względu na to, gdzie są organizowane.
Będąc w Polsce od kilku dni, zrozumiałem, że młodzi ludzie w każdym miejscu są zwierciadłem naszego świata.
Mogę zobaczyć, jak świat jest poraniony, a także w wielkim stopniu przestraszony. Jak jest niepewny, jak bardzo jest pogmatwany.
W młodych, ale też dzięki młodym, można zobaczyć, jak ludzki duch jest silny. Można zobaczyć, że ciągle trwa w nim zdolność do marzenia, do szukania lepszej przyszłości.
Żaden ból nie może tego zabić. W młodych widzę tęsknotę za śmiechem, tęsknotę za byciem akceptowanym, za tym by dawać miłość. A czy nie o to właśnie chodzi w byciu człowiekiem?
To, co nazywamy Światowymi Dniami Młodzieży, nie dotyczy tylko młodych. Dotyczy to wspólnego nam wszystkim człowieczeństwa, a młodzi zmuszają nas do tego, byśmy je dostrzegli.
I mamy nadzieję – ci wszyscy, którzy nie są już młodzi – że dzięki spotkaniu i miłości domłodych, będziemy mogli spotkać się też ze światem.” /za deon.pl/