Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Biskup Guillermo Rodríguez-Melgarejo z wizytą w naszym Muzeum

23 lipca Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach odwiedził długoletni współpracownik  Papieża Franciszka z czasów posługi w Buenos Aires – bp Guillermo Rodríguez-Melgarejo. Obecnie pełni on obowiązki ordynariusza diecezji San Martín w Argentynie.

Biskup Guillermo Rodríguez z wielkim wzruszeniem zwiedzał kolejne sale Muzeum dzieląc się swoimi przeżyciami związanymi z Papieżem Polakiem. Wspominał m.in. że był na Placu św. Piotra w czasie ogłoszenia wyników konklawe i że jako jeden z pierwszych zorientował  się, że nowy papież to kardynał z Krakowa: po słowach „Kardynał Karol” ktoś obok zawołał „Polak Wojtyła”. Ordynariusz San Martín zaznaczył też, że to właśnie Jan Paweł II powołał go do grona biskupów.

Wpisał się także do księgi pamiątkowej, składając hołd Janowi Pawłowi II.