Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

SPEKTAKL „BRAT NASZEGO BOGA” W SALI TEATRALNEJ MUZEUM

W niedzielę 19 czerwca w Sali Teatralnej Muzeum odbył się spektakl teatralno – filmowy na podstawie dramatu Karola Wojtyły „Brat naszego Boga”.
W przedstawieniu wyreżyserowanym przez Artura Dziurmana, w roli głównej wystąpił Maciej Jackowski, a towarzyszyli mu Iwona Chamielec, Magda Sokołowska – Gawrońska oraz Aktorzy Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego.
Oprócz duchowej strawy, wszyscy przybyli na spektakl otrzymali też bochenki chleba, dzięki którym łatwiej zapamiętać słowa św. Brata Alberta: „Powinno się być dobrym jak chleb, powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny.”

 

Poniżej zdjęcia autorstwa Krzysztofa Wawrzoska: