Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

SANTO SANTO – koncert urodzinowy dla Jana Pawła II

15 maja br. świętowaliśmy zbliżającą się 96. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Nasze Muzeum, dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przygotowało koncert SANTO SANTO, który zgromadził setki osób na wadowickim rynku.

Dla Ojca Świętego zaśpiewał najpierw chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia z Wadowic pod dyrekcją p. Alicji Jakubiak. Młodzież zaprezentowała się w różnorodnym repertuarze, począwszy od radosnych piosenek ABBY, poprzez pieśni ludowe z różnych regionów Polski, kończąc na wielkich światowych przebojach znanych m.in. z musicali. Wystąpił też kwartet puzonowy kierowany przez p. Karola Pisteloka, nauczyciela PSM z Wadowic. Pedagog wraz z uczniami wykonali cztery utwory, a w ostatnim z nich – Amazing Grace – wystąpił solista zespołu Piotra Rubika, Michał Gasz.

O 17.00 rozpoczął się znakomity występ Piotra Rubika z chórem i orkiestrą. Artyści wykonali dla zgromadzonej publiczności oratorium Santo Subito, które w Wadowicach wybrzmiało jak nigdzie indziej.

Koncert poprowadzili Olimpia Górska i Paweł Chowaniec – dziennikarze i prezenterzy telewizyjni.

Koncertem SANTO SANTO nasze Muzeum zainaugurowało cykl wydarzeń przygotowujących do uroczystej 100. rocznicy urodzin Papieża z Wadowic, która już za cztery lata.

Fotoreportaż z koncertu przygotował Marcin Brzózka.