Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Muzeum na IV Forum Inicjatyw Poświeconych Janowi Pawłowi II w Krakowie

fot.  B. Markowicz, idmjp2.pl

Od 25 do 27 lutego br. trwało w Krakowie IV Forum Inicjatyw Poświęconych Janowi Pawłowi II zorganizowane przez nasze Muzeum i Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. W tym wspaniałym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele czternastu stowarzyszeń, fundacji i instytucji pielęgnujących dziedzictwo Papieża Polaka.
Pierwszego dnia Forum zgromadzeni spotkali się z kardynałem Stanisławem Dziwiszem,  uczestniczyli we mszy św. i zwiedzali Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie – Łagiewnikach.
26 lutego odbyła się konferencja dot. nowych form przekazywania bogactwa spuścizny Jana Pawła II. Następnie uczestnicy Forum mogli podzielić się doświadczeniami i pomysłami w czasie dyskusji panelowej. Tego dnia odwiedzili też Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach.

W IV Forum Inicjatyw Poświęconych Janowi Pawłowi II wzięli udział przedstawiciele czternastu instytucji:
Centrum Myśli Jana Pawła II z Warszawy, Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II ze Starego Sącza, Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” z Warszawy, Fundacji Szlaki Papieskie w Krakowie, Grupy Santo Subito przy Parafii św. Ojca Pio w Warszawie, Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, Instytutu Jana Pawła II – Katolicki Uniwersytet Lubelski, Instytutu Papieża Jana Pawła II w Warszawie, Instytutu Tertio Millenio z Krakowa, Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach, Społecznego Centrum Dokumentacji Pontyfikatu Jana Pawła II z Rejowca Fabrycznego, Stowarzyszenia Instytut Jana Pawła II z Wałbrzycha, Stowarzyszenia Pamięć Jana Pawła II z Rejowca Fabrycznego i Towarzystwa Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II w Warszawie