Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

„Choinka z Lolkiem” w Muzeum

18 grudnia br. odbyło się w naszym Muzeum kolejne już spotkanie w ramach akcji Choinka z Lolkiem. Do wspólnego dekorowania świątecznego drzewka zaprosiliśmy w tym roku uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach. Na to radosne spotkanie dzieci i młodzież przygotowały świąteczne ozdoby, które zawisły na choince. Nie zabrakło też kolędowania i przypomnienia o rodzinnych Świętach przeżywanych przez Wojtyłów w ich wadowickim mieszkaniu.

W tym roku choinka w Muzeum jest wyjątkowa, gdyż prosto z Doliny Chochołowskiej przywieźli ją Górale, by w ten sposób symbolicznie nawiązać do tradycji przekazywania drzewka do papieskich apartamentów Jana Pawła II.