Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia

8 grudnia br.,w uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w całym Kościele rozpoczyna się ogłoszony przez papieża Franciszka Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Ojciec Święty zainauguruje go otwierając Drzwi Święte w Bazylice św. Piotra. W Bulli „Misericordiae vultus”, Papież napisał: „Rok Święty Nadzwyczajny jest zatem po to, aby w codzienności żyć miłosierdziem, które od zawsze Ojciec rozciąga nad nami. W tym Jubileuszu dajmy się Bogu zaskoczyć. On nigdy nie przestaje otwierać drzwi swojego serca, by powtarzać, że nas kocha i że chce dzielić z nami swoje życie.”

Zapraszamy, by w Roku Miłosierdzia odwiedzić Dom Rodzinny św. Jana Pawła II – Papieża Miłosierdzia, który w czasie swego pontyfikatu nieustannie przypominał światu o orędziu, które w XX wieku przekazała św. Siostra Faustyna. W naszym Muzeum można nawiedzić replikę Drzwi Świętych, która znajduję w sali mówiącej o tym, że Kościół zbudowany jest na fundamencie miłości.