Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia

8 grudnia br.,w uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w całym Kościele rozpoczyna się ogłoszony przez papieża Franciszka Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Ojciec Święty zainauguruje go otwierając Drzwi Święte w Bazylice św. Piotra. W Bulli „Misericordiae vultus”, Papież napisał: „Rok Święty Nadzwyczajny jest zatem po to, aby w codzienności żyć miłosierdziem, które od zawsze Ojciec rozciąga nad nami. W tym Jubileuszu dajmy się Bogu zaskoczyć. On nigdy nie przestaje otwierać drzwi swojego serca, by powtarzać, że nas kocha i że chce dzielić z nami swoje życie.”

Zapraszamy, by w Roku Miłosierdzia odwiedzić Dom Rodzinny św. Jana Pawła II – Papieża Miłosierdzia, który w czasie swego pontyfikatu nieustannie przypominał światu o orędziu, które w XX wieku przekazała św. Siostra Faustyna. W naszym Muzeum można nawiedzić replikę Drzwi Świętych, która znajduję w sali mówiącej o tym, że Kościół zbudowany jest na fundamencie miłości.