Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Muzeum na konferencji naukowej „Polska Kultura Religijna”

Nasze Muzeum objęło patronatem honorowym konferencję naukową organizowaną przez Akademię Ignatianum w Krakowie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. 9 i 10 grudnia przedstawiciele środowisk naukowych i artystycznych, zaproszeni z całego kraju, zaprezentują w różnych sekcjach tematycznych dorobek kultury religijnej w Polsce. Oprócz wykładów odbędą się także warsztaty i dyskusje. Konferencji towarzyszy wystawa A wiara nasza w obrazie i słowie zamknięta… Z kolekcji obrazka religijnego Marii Parzuchowskiej, na której będzie można zobaczyć obrazki religijne ze zbiorów naszego Muzeum, m.in. obrazek prymicyjny Karola Wojtyły. Otwarcie wystawy odbędzie się 8 grudnia o godz. 18.00 w Akademii Ignatianum w Krakowie. Ekspozycję, na którą wstęp jest wolny, będzie można oglądać do 11 grudnia.

Więcej informacji o wystawie i innych towarzyszących konferencji wydarzeniach, można znaleźć tutaj http://ignatianum.edu.pl/nauka/konferencje/polska-kultura-religijna/imprezy-towarzyszace