Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Muzeum na konferencji naukowej „Polska Kultura Religijna”

Nasze Muzeum objęło patronatem honorowym konferencję naukową organizowaną przez Akademię Ignatianum w Krakowie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. 9 i 10 grudnia przedstawiciele środowisk naukowych i artystycznych, zaproszeni z całego kraju, zaprezentują w różnych sekcjach tematycznych dorobek kultury religijnej w Polsce. Oprócz wykładów odbędą się także warsztaty i dyskusje. Konferencji towarzyszy wystawa A wiara nasza w obrazie i słowie zamknięta… Z kolekcji obrazka religijnego Marii Parzuchowskiej, na której będzie można zobaczyć obrazki religijne ze zbiorów naszego Muzeum, m.in. obrazek prymicyjny Karola Wojtyły. Otwarcie wystawy odbędzie się 8 grudnia o godz. 18.00 w Akademii Ignatianum w Krakowie. Ekspozycję, na którą wstęp jest wolny, będzie można oglądać do 11 grudnia.

Więcej informacji o wystawie i innych towarzyszących konferencji wydarzeniach, można znaleźć tutaj http://ignatianum.edu.pl/nauka/konferencje/polska-kultura-religijna/imprezy-towarzyszace