Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Międzynarodowi delegaci ŚDM Kraków 2016 w Muzeum

26 i 27 listopada br. zwiedzają nasze Muzeum delegaci diecezjalni ponad 100 komitetów organizacyjnych Światowych Dni Młodzieży, którzy od 25 do 29 listopada przebywają w Małopolsce w ramach II Międzynarodowego Spotkania Przygotowawczego do ŚDM Kraków 2016. Uczestnicy zjazdu spotykają się w Krakowie, w Wieliczce i w Wadowicach, wymieniają informacje i doświadczenia, omawiają kwestie logistyczne i poznają miejsca, gdzie odbędą się wydarzenia centralne ŚDM. Wśród prawie 300 osób z całego świata obecnych na zjeździe są m.in. członkowie Papieskiej Rady ds. Świeckich z JE Kard. Stanisławem Ryłko, członkiem Rady naszego Muzeum, na czele.

Do Światowych Dni Młodzieży pozostało osiem miesięcy, więc każde spotkanie organizacyjne, zwłaszcza w międzynarodowym składzie, jest cennym doświadczeniem i ważnym krokiem w przygotowaniu do wydarzenia o światowej randze.

Nasze Muzeum również przygotowuje się do przyjęcia młodych z całego świata, którzy przyjadą do Polski pod koniec lipca przyszłego roku. Wkrótce na naszej stronie domjp2.pl i na facebookowym profilu Muzeum pojawią się szczegółowe informacje na ten temat.