Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Finał Konkursu Polska Pięknieje!

W piątek 18 września br. w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek i dyplomów nominowanym w Konkursie Polska Pięknieje! – 7 cudów funduszy europejskich. W kategorii Obiekt turystyczny, w której nominowane było nasze Muzeum, zwyciężyło Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu. Dyplom dla naszego Muzeum odebrał p. Michał Jakubczyk, Zastępca Dyrektora ds. programowych.

Przypomnijmy, że nasze Muzeum, jako jedno z trzech, zostało nominowane do nagrody głównej Konkursu Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich w kategorii obiekt turystyczny. Realizacja projektu Przebudowa Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach prezentowana na kolejnych etapach Konkursu spotkała się z dużym uznaniem Kapituły Konkursu, która spośród 195 zgłoszeń wybrała 21 projektów – po 3 w każdej z siedmiu kategorii.

Konkurs Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich zorganizowany był przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Departament Informacji i Promocji po raz ósmy. Celem Konkursu było wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsięwzięć dotyczących rewitalizacji, rozwoju turystyki, kultury i sztuki, miejsc przyjaznych rodzinie oraz turystyki edukacyjnej, współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Wszystkim, którzy nam kibicowali i oddali głosy na nasze Muzeum, serdecznie dziękujemy.