Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Finał Konkursu Polska Pięknieje!

W piątek 18 września br. w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek i dyplomów nominowanym w Konkursie Polska Pięknieje! – 7 cudów funduszy europejskich. W kategorii Obiekt turystyczny, w której nominowane było nasze Muzeum, zwyciężyło Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu. Dyplom dla naszego Muzeum odebrał p. Michał Jakubczyk, Zastępca Dyrektora ds. programowych.

Przypomnijmy, że nasze Muzeum, jako jedno z trzech, zostało nominowane do nagrody głównej Konkursu Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich w kategorii obiekt turystyczny. Realizacja projektu Przebudowa Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach prezentowana na kolejnych etapach Konkursu spotkała się z dużym uznaniem Kapituły Konkursu, która spośród 195 zgłoszeń wybrała 21 projektów – po 3 w każdej z siedmiu kategorii.

Konkurs Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich zorganizowany był przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Departament Informacji i Promocji po raz ósmy. Celem Konkursu było wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsięwzięć dotyczących rewitalizacji, rozwoju turystyki, kultury i sztuki, miejsc przyjaznych rodzinie oraz turystyki edukacyjnej, współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Wszystkim, którzy nam kibicowali i oddali głosy na nasze Muzeum, serdecznie dziękujemy.