Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Ks. dr Jacek Pietruszka nowym Dyrektorem Muzeum

Z dniem 1 września 2015 roku funkcję dyrektora Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach objął ks. dr Jacek Pietruszka, poprzednio zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych w naszym Muzeum. Dotychczasowy dyrektor, ks. dr Dariusz Raś, złożył rezygnację z tej funkcji, by móc skupić się na swoich podstawowych obowiązkach proboszcza parafii mariackiej w Krakowie.

W imieniu wszystkich pracowników Muzeum pragniemy serdecznie podziękować ks. Dariuszowi za aktywne współtworzenie wielkiego dzieła, jakim jest Dom Rodzinny św. Jana Pawła II oraz za wytrwałą i ofiarną pracę na rzecz tego wspaniałego miejsca. Życzymy Księdzu wiele dobra na każdy dzień.

Ks. dr Jacek Pietruszka jest księdzem archidiecezji krakowskiej. W trakcie pracy w parafii katedralnej na Wawelu w minionych latach współpracował m.in. z tamtejszym Muzeum Katedralnym i Archiwum Kapituły Metropolitalnej oraz ukończył międzyuczelniane studia podyplomowe w zakresie muzealnictwa zorganizowane przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II oraz Politechnikę Krakowską. Od października 2013 r. pracował w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II jako zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych. Mieszka w Wadowicach.

Ks. dr Jackowi Pietruszce życzymy wielu sukcesów i zapewniamy o życzliwym wsparciu.

Dyr. ks. Jacek 1