Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Apartament

27 kwietnia 2015 r. w pierwszą rocznicę kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II odbyła się w  Warszawie premiera filmu Apartament w reżyserii Macieja Czajkowskiego, muzyka Radzimir Dębski. W premierze uczestniczyli przedstawiciele dyrekcji Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach. Producentami filmu są: TVP, TBA Group i Centrum Jana Pawła II.

– Wchodzimy  do środka, do apartamentu, ale to nie są ściany – w Watykanie „apartamentem” nazywani byli ludzie, którzy byli wokół papieża – mówi Maciej Czajkowski
– Generalnie mieliśmy takie założenie, że zrobimy opowieść o zwykłym człowieku, w niezwykłych sytuacjach. Choć dla tego człowieka te sytuacje były zwykłe, ale my tego nie widzieliśmy nigdy wcześniej. I w obrazie, i w dźwięku jest to unikat – podkreślił. – Moim założeniem było to, żeby zrobić film dla każdego. Dla starszych, dla młodszych, dla wierzących i dla niewierzących – dodał.

– Serce mi strasznie waliło, po raz pierwszy oglądałem ten film z widownią i po raz drugi na dużym ekranie. – Reakcja widowni była niesamowita, jestem wzruszony – dodał.

Więcej informacji;

http://www.tvp.info/19831568/dzisiaj-premiera-filmu-apartament-tworca-muzyki-film-jest-o-ucieczce-papieza-do-prostoty