Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Nowe możliwości zwiedzania

Nowe możliwości zwiedzania

Zwiedzanie z pasją

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu pasjonatów osoby św. Jana Pawła II, którzy chcą poświęcić więcej czasu na zwiedzanie nowej ekspozycji zorganizowanej w Jego domu rodzinnym w Wadowicach, nasze Muzeum proponuje im ZWIEDZANIE Z PASJĄ – nową możliwość indywidualnego oglądania wystawy przez 3 godziny, poza zwykłymi godzinami jej otwarcia.

Na ZWIEDZANIE Z PASJĄ zapraszamy w piątkowe wieczory, już od 1 maja br. Wejście do Muzeum od godz. 18.00 do 18.30. Zwiedzanie trwa do 21.00. Zwiedzającym będzie towarzyszył ekspert, który w razie potrzeby odpowie na indywidualne pytania, wyjaśni, wytłumaczy.

Będzie to znakomita okazja, by dogłębnie zapoznać się z treściami i pamiątkami eksponowanymi na wystawie oraz wnikliwie przyjrzeć się multimedialnym prezentacjom. To niepowtarzalna okazja do swobodnego poruszania się po wystawie i poświęcenia większej uwagi dowolnie wybranej strefie, która zainteresuje indywidualnego zwiedzającego.

Ze względów logistycznych minimalna ilość osób, dla której możliwe jest zorganizowanie ZWIEDZANIA Z PASJĄ wynosi 10 osób, z których każda może zwiedzać indywidualnie. Maksymalna liczba zwiedzającej indywidualnie nie może przekroczyć 60.

Konieczne jest wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie i rezerwacja biletów pod numerem tel. 33-823 2662. Cena biletu dla każdej osoby wynosi 35 zł. Cena zawiera folder ułatwiający poruszanie się po wystawie.