Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

6,6 tys. zł za kalendarz ścienny na 2015 r

6,6 tys. zł za kalendarz ścienny na 2015 r

„Dom Rodzinny Jana Pawła II oczami dzieci” – kalendarz ścienny na 2015 r. cieszy się dużym zainteresowaniem. Przez dwa miesiące jego dystrybucji w naszym sklepiku muzealnym, w sklepach sieci  FH „Jan” i w czterech wadowickich szkołach podstawowych udało się zebrać ponad 6,6 tys. zł. Wszystkie środki trafią na konta działających przy szkołach rad rodziców i będą przeznaczone na pokrycie  kosztów szkolnych obiadów dla uczniów z ubogich rodzin oraz inną pomoc dla potrzebujących doraźnego wsparcia finansowego według rozeznania poszczególnych rad i dyrekcji szkół.

Akcja jeszcze się nie kończy. Kalendarze wciąż można otrzymać w tych samych, co do tej pory miejscach. Podsumowaliśmy pierwszy etap jego dystrybucji, by pieniądze nie leżały w skarbonkach, ale już mogły  służyć potrzebującym – mówi Michał Jakubczyk zastępca dyrektora ds. programowych naszego Muzeum. Zwiedzający Muzeum, klienci sklepów firmy „Jan” oraz członkowie społeczności wadowickich szkół  podstawowych biorąc kalendarze wciąż mogą składać dobrowolne datki na cele naszej akcji. Wszystkie zebrane środki trafią do wadowickich szkół podstawowych. Liczy się każdy nawet drobny gest.  Akcja kontynuowana będzie przynajmniej do końca czerwca lub do wyczerpania się nakładu kalendarza.

Przypomnijmy. Kalendarz „Dom Rodzinny Jana Pawła II w oczach dzieci” jest efektem konkursu plastycznego przeprowadzonego we wrześniu 2014 r. z udziałem uczniów klas II i III wadowickich  szkół podstawowych. Dzieci – po obejrzeniu nowej wystawy w Domu Rodzinnym Jana Pawła II przygotowały ponad sto prac obrazujących najbardziej inspirujące jej fragmenty.

Ten jedyny w swoim rodzaju kalendarz zdobi 13 najpiękniejszych powstałych w ten sposób uczniowskich dzieł. Z kalendarza – wydanego przy udziale FH „Jan” – można również dowiedzieć się,  co ważnego w danym dniu wydarzyło się w życiu Karola Wojtyły Jana Pawła II i Jego rodziny.