Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Spotkanie z autorką nowej książki o twórczości literackiej Karola Wojtyły

W niedzielę, 14 grudnia, w naszym Muzeum odbyło się spotkanie z Moniką Jabłońską autorką książki „Jan Paweł II – papież, który został pisarzem” wydaną dwa tygodnie wcześniej przez Wydawnictwo Petrus. Autorka podpisywała swą książkę oraz uczestniczyła w specjalnie zorganizowanym tego dnia dla miłośników poezji „poetyckim zwiedzaniu” Rodzinnego Domu Jana Pawła II.

Monika Jabłońska jest magistrem filologii polskiej, ukończyła także prawo na uniwersytetach w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Jest przedsiębiorcą i filantropką, pomysłodawcą i założycielką projektu „Nurture the World” gromadzącego środki na dożywianie dzieci w kilku krajach świata. Jej książka o literackiej twórczości Karola Wojtyły Jana Pawła II ukazała się już w Brazylii i jest tłumaczona na kilka innych języków obcych.