Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Aukcja charytatywna – wyniki

Mamy już ostateczne wyniki aukcji charytatywnej, która 6 grudnia odbyła się w naszym Muzeum. Licytacja fotogramów autorstwa Adama Bujaka z najnowszego albumu „Papieskie Wadowice” przyniosła 2 tys. zł, które trafią na konto Fundacji „Alma Spei” Hospicjum Domowe dla Dzieci. Działające od 2008 r. hospicjum „Alma Spei” zapewnia profesjonalną opiekę medyczną dzieciom nieuleczalnie chorym w całej Małopolsce i stara się sprawiać, by ich świat był bardziej kolorowy.

W tym samym dniu (św. Mikołaja) na dziedzińcu Muzeum odbył się kiermasz pięknych książek Wydawnictwa Biały Kruk. A wszystkie dzieci, które w tym dniu odwiedziły nasze Muzeum otrzymały specjalne „mikołajkowe” upominki.